Idea

Od najmłodszych lat lubiłyśmy wręczać prezenty. Z czasem jednak kwiat pachnący łąką czy własnoręcznie namalowana abstrakcja przestały wystarczać. Stałyśmy się bardziej wymagające, a podarunki bardziej wyszukane. Wśród wielu obdarowywanych osób był jednak ktoś, dla kogo znalezienie prezentu często stanowiło wyzwanie.

Kobieta, która niczego nie potrzebuje, a jednocześnie jest bliska naszemu sercu. Mieliście podobny dylemat z mamą, ciocią czy babcią? To właśnie poszukiwania rozwiązania doprowadziły nas do stworzenia Stylowych Warsztatów, czyli gotowego prezentu dla kobiety dojrzałej.

Na bazie wielogodzinnych osobistych rozmów z paniami w różnym wieku przygotowałyśmy ofertę uwzględniającą ich potrzeby oraz temperament. Stylowe Warsztaty, na które serdecznie zapraszamy, to nie tylko spotkanie z modą bogate w  indywidualne porady i wskazówki doświadczonej stylistki. To także dobre chwile spędzone w kobiecym gronie w kameralnej i ciepłej atmosferze. Co nas cieszy, jeszcze przed oficjalnym startem strony internetowej miałyśmy już pierwsze zgłoszenia, a idea Stylowych Warsztatów zyskała aprobatę autorów programu „beCreative in Warsaw”, który wspiera kreatywne projekty biznesowe w partnerstwie z miastem stołecznym Warszawa.

Wiemy, że nie każdy posiada czas na poszukiwanie i realizację oryginalnych pomysłów, szczególnie, gdy brakuje zaangażowanych doradców oraz ciekawych ofert dla dojrzałych kobiet. Dlatego zakup poprzez naszą stronę wartościowego prezentu – zaproszenia na Stylowe Warsztaty będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Współczesna kobiety, niezależnie od wieku,  są zadbane, aktywne oraz otwarte na świat. Jesteśmy przekonane, że prezent w postaci zaproszenia na Stylowe Warsztaty będzie dla nich miłą  niespodzianką oraz dostarczy im niezapomnianych przeżyć.

Obdarowanym życzymy wielu pozytywnych wrażeń podczas warsztatów, a tym, którzy je podarowali, satysfakcji z wybranego prezentu.

Agnieszka, Joanna